Contact
Bestuur
Naam | Functie | |
---|---|---|
Stef Oltenfreiter | Voorzitter | voorzitter@vcgeel.be |
Tom Wouters | Secretaris | secretaris@vcgeel.be |
Stef Van den Bosch | Penningmeester | penningmeester@vcgeel.be |
Willem Andries | Ledenadministratie | willemandries@vcgeel.be |
Dorien Verboven | Wedstrijdleiding | wedstrijdleiding@vcgeel.be |
Louis Delaet | Ere-voorzitter | louisdelaet@vcgeel.be |
Jeugdbestuur
Naam | Functie | |
---|---|---|
Sofie Delaet | Sportieve Cel | jeugdbestuur@vcgeel.be |
Marthe Gielis | Sportieve Cel | |
Joke Leijssen | Jeugdsportcoördinator | |
Tinne Vannuffelen | Activiteiten | |
Romi Sanders | Activiteiten | |
Jurgen Potemans |
Vaste medewerkers
Naam | Functie | |
---|---|---|
Jurgen Potemans | Aanspreek Persoon Integriteit (API) | jurgen.potemans@vcgeel.be |
Chieljan Wouters | Materiaalmeester | chieljanwouters@vcgeel.be |
Willem Andries | Website | willemandries@vcgeel.be |
Marc Lambert | Verantwoordelijke Axion wedstrijddagen | marclambert@vcgeel.be |
Louis Delaet | Sponsoring | louisdelaet@vcgeel.be |
Geert Vansant | Kantineverantwoordelijke | geertvansant@vcgeel.be |
Meisjes U15A - Arvoc A | 20:00 3 - 2 |
2024-03-27 20:00 Arvoc A 3 - 2 |
Mavoc-Mechelen - NRG VC Geel | 09:00 |
2024-04-01 09:00 Mavoc-Mechelen NRG VC Geel |
NRG VC Geel - VC Retie | 20:00 3 - 0 |
2024-03-22 20:00 NRG VC Geel VC Retie 3 - 0 |
VC Retie A - U11E 2-2 | 10:00 1 - 3 |
VC Kasterlee C - Meisjes U13C | 10:30 0 - 4 |
Spinley Dessel B - Meisjes U11A | 11:30 1 - 3 |
VC Heist Delhaize Herenthout (+) - Meisjes U13A | 12:00 3 - 2 |
Voc Schriek - U11B | 12:00 4 - 0 |
VOLLEY WESTERLO (+) - Meisjes U17C | 12:00 4 - 0 |
VBC Zandhoven B - Meisjes U15B | 12:30 4 - 0 |
VBC Zandhoven - U11F | 12:30 3 - 1 |
VC OLEN C - U11C | 13:00 1 - 3 |
Amigos Zoersel A - Jongens U11 | 13:30 1 - 3 |
VOS SCHILDE - U11D | 13:30 4 - 0 |
Olmense VC - Meisjes U15C | 14:00 4 - 0 |
VBC Zandhoven A - Meisjes U17A | 14:30 4 - 0 |
Volak Vorselaar A - Meisjes U13D | 16:00 3 - 1 |
VC Retie E - Dames E | 16:30 1 - 3 |
Volley Heist Dames B - Dames C | 17:00 3 - 1 |
Arvoc A - Heren A | 18:00 3 - 1 |
VC Kasterlee C - Dames D | 19:30 3 - 0 |
VBC POWER RAVELS C - Dames F | 20:00 2 - 3 |
Volak Vorselaar - Heren C | 20:00 3 - 1 |
KVC ZOERSEL C - Heren B | 20:00 3 - 0 |
Fixit Volley Kalmthout A - Dames A | 20:30 0 - 3 |
2024-03-23 10:00 VC Retie A 1 - 3 |
2024-03-23 10:30 VC Kasterlee C 0 - 4 |
2024-03-23 11:30 Spinley Dessel B 1 - 3 |
2024-03-23 12:00 VC Heist Delhaize Herenthout (+) 3 - 2 |
2024-03-23 12:00 Voc Schriek 4 - 0 |
2024-03-23 12:00 VOLLEY WESTERLO (+) 4 - 0 |
2024-03-23 12:30 VBC Zandhoven B 4 - 0 |
2024-03-23 12:30 VBC Zandhoven 3 - 1 |
2024-03-23 13:00 VC OLEN C 1 - 3 |
2024-03-23 13:30 Amigos Zoersel A 1 - 3 |
2024-03-23 13:30 VOS SCHILDE 4 - 0 |
2024-03-23 14:00 Olmense VC 4 - 0 |
2024-03-23 14:30 VBC Zandhoven A 4 - 0 |
2024-03-23 16:00 Volak Vorselaar A 3 - 1 |
2024-03-23 16:30 VC Retie E 1 - 3 |
2024-03-23 17:00 Volley Heist Dames B 3 - 1 |
2024-03-23 18:00 Arvoc A 3 - 1 |
2024-03-23 19:30 VC Kasterlee C 3 - 0 |
2024-03-23 20:00 VBC POWER RAVELS C 2 - 3 |
2024-03-23 20:00 Volak Vorselaar 3 - 1 |
2024-03-23 20:00 KVC ZOERSEL C 3 - 0 |
2024-03-23 20:30 Fixit Volley Kalmthout A 0 - 3 |
VST Lions Groot-Turnhou (+) - Jongens U13 | 12:00 4 - 0 |
VST Lions Groot-Turnhout B - Dames B | 14:00 0 - 3 |
Zuidrand Meisjes V.A. - Meisjes U15A | 14:00 3 - 2 |
2024-03-24 12:00 VST Lions Groot-Turnhou (+) 4 - 0 |
2024-03-24 14:00 VST Lions Groot-Turnhout B 0 - 3 |
2024-03-24 14:00 Zuidrand Meisjes V.A. 3 - 2 |
Sportmaat
Onze club breidt haar samenwerking met sportwinkel sportmaat uit en dit ten voordele van de clubleden. Klik hier voor meer informatie