Contact

Bestuur
Naam Functie E-mail
Bram Geukens Voorzitter voorzitter@vcgeel.be
Tom Wouters Secretaris secretaris@vcgeel.be
Stef Oltenfreiter Penningmeester penningmeester@vcgeel.be
Willem Andries Ledenadministratie willemandries@vcgeel.be
Davy Geysen Wedstrijdleiding wedstrijdleiding@vcgeel.be
Bert Van Den Broeck Sportieve leiding senioren bertvandenbroeck@vcgeel.be
Louis Delaet Ere-voorzitter louisdelaet@vcgeel.be
Sportieve leiding
Naam Functie E-mail
Sarah Van De Putte Sportief Beleid sportief@vcgeel.be
Bert Van Den Broeck Sportief Beleid
Jeugdbestuur
Naam Functie E-mail
Sofie Delaet Sportieve Cel jeugdbestuur@vcgeel.be
Marthe Gielis Sportieve Cel
Joke Leijssen Jeugdsportcoördinator
Tinne Vannuffelen Activiteiten
Jurgen Potemans
Vaste medewerkers
Naam Functie E-mail
Chieljan Wouters Materiaalmeester chieljanwouters@vcgeel.be
Willem Andries Website willemandries@vcgeel.be
Daisy Lambert Jeugdscheidsrechters en markeerders daisylambert@vcgeel.be
Marc Lambert Verantwoordelijke De Doelen wedstrijddagen marclambert@vcgeel.be
Koen De Bie Verantwoordelijke uitrusting koendebie@vcgeel.be
Louis Delaet Sponsoring louisdelaet@vcgeel.be
Geert Vansant Kantineverantwoordelijke geertvansant@vcgeel.be
Sportmaat
Sportmaat

Onze club breidt haar samenwerking met sportwinkel sportmaat uit en dit ten voordele van de clubleden. Klik hier voor meer informatie

2018 - 2020 © VC Geel.