Home
Sociaal nieuws
Load More
NRG VC Geel - VC Retie | 20:00 |
2024-03-22 20:00 NRG VC Geel VC Retie |
VC Retie A - U11E 2-2 | 10:00 |
VC Kasterlee C - Meisjes U13C | 10:30 |
Spinley Dessel B - Meisjes U11A | 11:30 |
VC Heist Delhaize Herenthout (+) - Meisjes U13A | 12:00 |
Voc Schriek - U11B | 12:00 |
VOLLEY WESTERLO (+) - Meisjes U17C | 12:00 |
VBC Zandhoven B - Meisjes U15B | 12:30 |
VBC Zandhoven - U11F | 12:30 |
VC OLEN C - U11C | 13:00 |
Amigos Zoersel A - Jongens U11 | 13:30 |
VOS SCHILDE - U11D | 13:30 |
Olmense VC - Meisjes U15C | 14:00 |
VBC Zandhoven A - Meisjes U17A | 14:30 |
Volak Vorselaar A - Meisjes U13D | 16:00 |
VC Retie E - Dames E | 16:30 |
Volley Heist Dames B - Dames C | 17:00 |
Arvoc A - Heren A | 18:00 |
VC Kasterlee C - Dames D | 19:30 |
VBC POWER RAVELS C - Dames F | 20:00 |
Volak Vorselaar - Heren C | 20:00 |
KVC ZOERSEL C - Heren B | 20:00 |
Fixit Volley Kalmthout A - Dames A | 20:30 |
2024-03-23 10:00 VC Retie A |
2024-03-23 10:30 VC Kasterlee C |
2024-03-23 11:30 Spinley Dessel B |
2024-03-23 12:00 VC Heist Delhaize Herenthout (+) |
2024-03-23 12:00 Voc Schriek |
2024-03-23 12:00 VOLLEY WESTERLO (+) |
2024-03-23 12:30 VBC Zandhoven B |
2024-03-23 12:30 VBC Zandhoven |
2024-03-23 13:00 VC OLEN C |
2024-03-23 13:30 Amigos Zoersel A |
2024-03-23 13:30 VOS SCHILDE |
2024-03-23 14:00 Olmense VC |
2024-03-23 14:30 VBC Zandhoven A |
2024-03-23 16:00 Volak Vorselaar A |
2024-03-23 16:30 VC Retie E |
2024-03-23 17:00 Volley Heist Dames B |
2024-03-23 18:00 Arvoc A |
2024-03-23 19:30 VC Kasterlee C |
2024-03-23 20:00 VBC POWER RAVELS C |
2024-03-23 20:00 Volak Vorselaar |
2024-03-23 20:00 KVC ZOERSEL C |
2024-03-23 20:30 Fixit Volley Kalmthout A |
VST Lions Groot-Turnhou (+) - Jongens U13 | 12:00 |
VST Lions Groot-Turnhout B - Dames B | 14:00 |
Zuidrand Meisjes V.A. - Meisjes U15A | 14:00 |
2024-03-24 12:00 VST Lions Groot-Turnhou (+) |
2024-03-24 14:00 VST Lions Groot-Turnhout B |
2024-03-24 14:00 Zuidrand Meisjes V.A. |
NRG VC Geel - Molvoc Mol | 18:30 3 - 0 |
2024-03-15 18:30 NRG VC Geel Molvoc Mol 3 - 0 |
Meisjes U13B - VC Kasterlee B | 10:00 3 - 1 |
Meisjes U13A - VBC Zandhoven B | 10:00 0 - 4 |
Jongens U15 - W.E.K. Loenhou (+) | 10:00 1 - 3 |
U11B - VC OLEN A | 10:00 1 - 3 |
Meisjes U17C - B.V.C. Balen (+) | 10:00 0 - 4 |
Meisjes U15B - Molvoc Mol B | 12:00 0 - 4 |
Meisjes U15C - OLVOC OLEN C | 12:00 0 - 4 |
Meisjes U13D - Volley Westerlo B | 12:00 3 - 1 |
U11C - Volak Vorselaar B | 12:00 1 - 3 |
U11D - Volmar Ekeren (+) | 12:00 1 - 3 |
U11E 2-2 - Molvoc Mol A | 14:00 3 - 2 |
Meisjes U15A - VC Kasterlee A | 14:00 0 - 4 |
Meisjes U11A - VBC Zandhoven B | 14:00 3 - 1 |
Jongens U11 - Mavoc-Mechelen | 14:00 1 - 3 |
Meisjes U17B - VC Retie B | 14:00 4 - 0 |
Molvoc Mol B - Dames D | 16:00 2 - 3 |
VC Kasterlee F - Dames F | 16:00 3 - 0 |
Meisjes U13C - Arvoc B | 16:00 3 - 2 |
Meisjes U17A - Mortsel Volley Antwerpen A | 16:00 1 - 3 |
U11F - DOSKO@RISTORNO ESSEN B | 16:00 1 - 3 |
Meisjes U19 - V.C. Puurs - Sint-Amands | 16:00 4 - 0 |
VOLLEY NOORDERKEMPEN C - Heren B | 17:00 3 - 1 |
Dames B - Spinley Dessel C | 18:00 3 - 1 |
Dames A - MATHECO NAMUR VOLLEY | 20:00 3 - 1 |
Heren A - Mendo Booischot D | 20:00 2 - 3 |
VOLLEY BEERSE D - Heren C | 20:00 3 - 1 |
Dames C - Hellvoc Hemiksem-Schelle B | 20:00 3 - 1 |
2024-03-16 10:00 VC Kasterlee B 3 - 1 |
2024-03-16 10:00 VBC Zandhoven B 0 - 4 |
2024-03-16 10:00 W.E.K. Loenhou (+) 1 - 3 |
2024-03-16 10:00 VC OLEN A 1 - 3 |
2024-03-16 10:00 B.V.C. Balen (+) 0 - 4 |
2024-03-16 12:00 Molvoc Mol B 0 - 4 |
2024-03-16 12:00 OLVOC OLEN C 0 - 4 |
2024-03-16 12:00 Volley Westerlo B 3 - 1 |
2024-03-16 12:00 Volak Vorselaar B 1 - 3 |
2024-03-16 12:00 Volmar Ekeren (+) 1 - 3 |
2024-03-16 14:00 Molvoc Mol A 3 - 2 |
2024-03-16 14:00 VC Kasterlee A 0 - 4 |
2024-03-16 14:00 VBC Zandhoven B 3 - 1 |
2024-03-16 14:00 Mavoc-Mechelen 1 - 3 |
2024-03-16 14:00 VC Retie B 4 - 0 |
2024-03-16 16:00 Molvoc Mol B 2 - 3 |
2024-03-16 16:00 VC Kasterlee F 3 - 0 |
2024-03-16 16:00 Arvoc B 3 - 2 |
2024-03-16 16:00 Mortsel Volley Antwerpen A 1 - 3 |
2024-03-16 16:00 DOSKO@RISTORNO ESSEN B 1 - 3 |
2024-03-16 16:00 V.C. Puurs - Sint-Amands 4 - 0 |
2024-03-16 17:00 VOLLEY NOORDERKEMPEN C 3 - 1 |
2024-03-16 18:00 Spinley Dessel C 3 - 1 |
2024-03-16 20:00 MATHECO NAMUR VOLLEY 3 - 1 |
2024-03-16 20:00 Mendo Booischot D 2 - 3 |
2024-03-16 20:00 VOLLEY BEERSE D 3 - 1 |
2024-03-16 20:00 Hellvoc Hemiksem-Schelle B 3 - 1 |
Sportmaat
Onze club breidt haar samenwerking met sportwinkel sportmaat uit en dit ten voordele van de clubleden. Klik hier voor meer informatie